Forum

You need to log in to create posts and topics.

Minu tutvustus

Tutvustan end sulle.

Olles aastaid tegelenud veebilehtede tõlkimisega läbi interneti, siis selle kõrval uurisin ka erinevaid investeerimisvõimalusi. Põhilisteks valdkondadeks said ärid ja investeeringud internetis.

Kuna ise ei usu tänaseks päevaks nii 95% internetis pakutavatest äridest.
Siis varem oli mitteuskumise protsent veelgi suurem (põhimõtteliselt ei uskunudki nendesse äridesse).
Hiljem otsustasin hakata neid ärisid lähemalt uurima - selles osas oman juba üle 15 aasta kogemust.

Praeguseks hetkeks - avastan interneti ja muude äride juures juba kiirelt analüüsides: veebilehtede struktuuri/legaalsused/mittelegaalsused//miks veebileht on loodud; jätkusuutlikused/mitte jätkusuutlikused ja annan hinnangu.

Hinnangu annan - kui leian väiksemagi ebakõla, siis analüüsin veebilehti/ärisid teise ja ka kolmanda nurga alt. Ma ei usu firmadesse, kus leian ebakõlasid, mis pole juhtunud kogemata.

Eelkõige - pean eriti suureks eeliseks ja prioriteediks interneti investeeringute veebilehtede firmade füüsilisel kujul ka midagi toimetavat. Kui investeerida vaid interneti baasil olevasse firmasse. Siis on juba palju miinuseid olemas sellessuhtes, et - huvitav, millal veebileht/firma minema "jalutab".
Jah. Vaja on kõike loogiliselt võtta. Mina võtangi asja nii, et peab olema ikkagi füüsiline ettevõtte osa: olemas; täiesti eksisteeriv kuskil kindlal aadressil. Edasi jätkan firma uurimist tema eelnevate toimetuste ja edasi püsivuse teemadel.

*Olen leidnud vaid 3-4 püsivat ehk jätkusuutlikku firmat internetis/koos füüsiliste toodete pakkumistega.

Niisiis hetke projekt "Dujunovi mootorid" on üks lemmikumaid: oma ametlikuse; füüsilise ettevõtte; innovatiivsuse; jätkusuutlikuse püsivusega ning eriti meeldib projekti juures mitme põlvkonna ettevõtmine.

Minu tutvustus oli võibolla kirjutatu põhjal pikk, kuid sisu minust endast lühike? Kuid arvan, et seonduvalt saime teada põhilise ning piirdume sellega.

Refresh the page if you not see discussion in your language.
Vaata, kuidas tellida oma aadressile paberkandjal investori ja firma vahelisi dokumente